12.8 C
Скопје
22:13 - 23 април, 2024

Ознака : здебелила

ЛајфстајлСцена

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Igor
Пејачката Кристина Агилера во текот на деведесеттите и раните двеилјадити години беше на врвот на својата кариера. Откако од Дизни беше прогласена за “глас на...