Tag : млади верзии

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Погледнете како изгледаат ѕвездите рамо до рамо со своите помлади верзии! (ФОТО)

Еспресо
Постојат работи од кои никој од нас не може да побегне, а помеѓу нив е и стареењето. Но, графичкиот дизајнер Ард Гелинк не води низ...