Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Доколку ви е потребна инспирација за елегантен стајлинг, Џеј Ло ќе ви даде одлична идеја.

Таа со годините изгледа се подобро, како и нејзините модни комбинации. Овој пат се надмина дури и себе си.

Уште еднаш успеа да го украде вниманието на сите присутни со својата појава. На премиерата на новиот филм, која беше одржана во Њујорк, се појави во сатенски пантолони и џемпер со интересни детали од крзно.

профимедиа

Зеланата боја на вистински начин го истакна нејзиниот прекрасен тен, а дизајнерите велат дека токму оваа нијанса одлично им одговара на сите.

На половината носеше тенок ремен, а особено интересен детал беше нејзината минијатурна торбичка.
Салонките во иста боја само го надополнија одличниот стил.

профимедиа

Не ни очекуавме нешто лошо од неа? Се согласувате?

Слични објави

Кејти Холмс на работ на банкрот: Ја продаде луксузната вила за да може да застане на нозе!

Еспресо

Научниците предупредуваат: Половина од песочните плажи во светот може да исчезнат до 2100 година

Еспресо

Пипа Мидлтон повикала такси под лажно име, но такситот ја препознал – „Се криеше во мракот“

Еспресо

Душко Тошиќ ја напушта Јелена Карлеуша: Купил стан и локал за половина милион евра во центарот на Белград!

Васко Спасоски

Се жени братот на АНА ИВАНОВИЌ, а ОВА ПРАВИЛО ги вчудоневиди сите поканети

Igor

Помешајте пиво и лимон и за 5 минути избришете го заморот од лицето

Igor

Остави Коментар

дванаесет − единаесет =

Слични објави

ЗДРАВО И АРОМАТИЧНО: Масло од семки од тиква и неговите хранливи вредности

Igor

„Скопјево Медрано, на фаци маски стално“: Раперката Дијана Ог има нов хит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Преживеала пад од хеликоптер, се омажила 4 пати, а денес има 66 години и изгледа совршено!

Васко Спасоски

Наставниците и родителите се збуниле: Погледнете како беше облечена Карелуша на првиот школски час на своите ќерки (ФОТО)

Igor

Англиски репрезентативец мортус пијан на плажа

Igor

Ех да имаш мајка како Аделина Тахири (ФОТО+ВИДЕО)

Igor