24.8 C
Скопје
09:25 - 24 јуни, 2024

Ознака : џудас

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Tинејџери го слушале албумот на „Џудас прист“, па пукале во себе: Песната им кажала да се убијат?

Еспресо
Два фана на бендот „Џудас прист“, Рејмонф Белкнап и Џејмс Венс си пукале во глава откако го ислушале албумот на овој бенд „Stained Class” на...