Tag : сукњата

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кејт Мидлтон едвај ја задржа сукњата на себе: Во последна минута избегна катастрофа! (ФОТО)

Еспресо
И војвотките имаат проблем, но со ветрот… Кејт Мидлтон овие денови имаат полни раце работа. Дневно се појавува барем еднаш на некој настан, а неретки...
Лајфстајл Сцена

Познатата пејачка ја облекла сукњата наопачки? Фановите ШОКИРАНИ кога забележале дека не носи гаќи (ФОТО)

Igor
Фотографиите од овој настап на Селена со сукњата наопачки го заобиколија светот во краток рок и станаа вистински хит на социјалните мрежи. Младата американска пејачка...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian