19.8 C
Скопје
02:21 - 16 јули, 2024

Познатата пејачка ја облекла сукњата наопачки? Фановите ШОКИРАНИ кога забележале дека не носи гаќи (ФОТО)

Фотографиите од овој настап на Селена со сукњата наопачки го заобиколија светот во краток рок и станаа вистински хит на социјалните мрежи.

Младата американска пејачка Селена Гомез во моментов важи за една од најпопуларните на светската сцена, а нејзините хитови „I Can’t Get Enough“, „ Kill ’em with kindness“, „Back To You” и други се слушаат ширум планетата и се химни на новите генерации.

Меѓутоа, Селена, која иако е млада, зад себе има долга и турбулентна врска со мегапопуларниот Џастин Бибер, како и сериозни здравствени проблеми кои успешно ги реши, а позната е и по провокативниот имиџ.

На еден од неодамнешните настапи облече сукња со шлиц на средина и откри повеќе отколку што, како што претпоставуваме, сакаше.

Нејзините обожаватели јасно можеле да видат дека младата пејачка настапувала без долна облека и така своето меѓуножје им го покажа на сите.

Фотографиите од овој настап го заобиколија светот во краток рок и станаа вистински хит на социјалните мрежи.

 

Кој знае, можеби сукњата со волкав шлиц и не беше случајност?

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....