Ознака : зелен

Секојдневие

Сок за слабеење кој е вистински хит: На интернет овој рецепт го прегледале повеќе од 3 милиони луѓе! (ВИДЕО)

Еспресо
Доколку сакате да ослабете, тогаш направете го тоа на здрав начин… Кога Питер Карвел на Јутјуб каналот го објавил овој рецепт и подготовката за фантастичниот...
Лајфстајл Сцена

Жена која зрачи од сексипил и на 53 години: Синди Крафорд во зелен сатен! (ФОТО)

Igor
Една од најпознатите манекенки на светот се прошета во фустан од зелен сатен, кој ја следеше линијата на нејзиното перфектно тело. Прекрасниот миди фустан има...
Лајфстајл Сцена

Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)

Igor
Од сини перја, до нежен розев фустан, па се до дречливо зелен фустан кој е последната комбинација во која Јелена Карлеуша се појави на снимањето...
Здравје

Ослабете 2 килограми за само 1 ден – Еве како…

Igor
Диетата трае само 1 ден, во кој може да изгубите од половина до 2 килограми, односно да се ослободите од вишокот течности насобрани во телото....
Здравје

Зелен шејк кој ќе ви го исчисти телото

Igor
Ова е рецептот кој ќе ви помогне да го закрепнете својот организам, да го прочистите од наталожената масна, солена, зачинета и блага храна… Потребни состојки:...
Здравје

Овој чај помага во топењето на масните наслаги?!

Igor
Зелениот чај повторно е во центарот на вниманието. Освен што изобилува со антиоксиданси, се најде и на листата „производи за слабеење“. Поради своите прехрамбени и...