Ознака : исчисти

Здравје

Зелен шејк кој ќе ви го исчисти телото

Igor
Ова е рецептот кој ќе ви помогне да го закрепнете својот организам, да го прочистите од наталожената масна, солена, зачинета и блага храна… Потребни состојки:...