32.8 C
Скопје
19:51 - 22 јули, 2024

Ознака : 1

Здравје

Ослабете 2 килограми за само 1 ден – Еве како…

Igor
Диетата трае само 1 ден, во кој може да изгубите од половина до 2 килограми, односно да се ослободите од вишокот течности насобрани во телото....
Сцена

Пролетен фустан број 1: За секоја пригода и за секоја жена!

Igor
По неколкуте температурни промени очигледно е дека пролетта е тука. Без оглед што оваа недела ќе биде врнежливо, сепак од плакарот веќе можеме да ги...