Tag : пригода

Сцена

Пролетен фустан број 1: За секоја пригода и за секоја жена!

Igor
По неколкуте температурни промени очигледно е дека пролетта е тука. Без оглед што оваа недела ќе биде врнежливо, сепак од плакарот веќе можеме да ги...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian