14.8 C
Скопје
11:14 - 2 јуни, 2023

Ознака : зелен чај

Дестинации и Дегустации Храна

Зелен чај како замена за кафе

Еспресо
Оние на кои кафето не им се допаѓа, а го пијат наутро за да се расонат, можат да го заменат со зелен чај. Зелениот чај...
Здрави навики Здравје Слајдер

НАМАЛЕТЕ 5 САНТИМЕТРИ ВО ОБЕМ ЗА 7 ДЕНА: Нема подобар пијалак за слабеење од овој!

М.Р.
Ако се борите со вишок килограми, мора да го пробате овој здрав пијалок. Овој рецепт го обиколи целиот свет, а сите што го пробале уверуваат...
Здрави навики Здравје Слајдер

НАМАЛЕТЕ 5 САНТИМЕТРИ ВО ОБЕМ ЗА 7 ДЕНА: Утринското кафе заменете го со овој пијалак!

М.Р.
Ако се борите со вишок килограми, мора да го пробате овој здрав пијалок. Овој рецепт го обиколи целиот свет, а сите што го пробале уверуваат...
Здрави навики Здравје Слајдер

ЛЕСНИ И ЕДНОСТАВНИ: Здрави утрински пијалоци за слабеење

Еспресо
Здравиот пијалок наутро може да го подобри вашето здравје на различни начини. Еве лесни и брзи пијалаци кои можете да ги додадете во утринските ритуали...