Ознака : пијалаци

Здрави навики

Алкохолни пијалаци кои може да ги пиете за празниците и да не се здебелите

Слободен печат
Претстојниот период на слави и празници за многумина значи зголемување на килограмите. Познато е дека алкохолот дебелее, но има неколку алкохолни пијалаци кои може да...