Ознака : синди

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Драма во семејството на Синди Крафорд – Видео и фотографии кои го загрижија светот!

Еспресо
Синот на топ моделот Синди Крафорд и бизнисменот Ранди Гербер, наводно, има психички проблеми и одбива да се справи со нив, јавуваат американските медиуми. Присли...
Секојдневие

Ќе станете љубоморни – Ѕирнете во гардероберите на славните дами (ВИДЕО)

Еспресо
Мараја Кери е една од најпопуларните пејачки на светот, а освен со својот раскошен глас вниманието на јавноста го прилече и со својот необичен стил....
Лајфстајл Сцена

Сега знаеме зошто така добро изгледа: Еве што прави Синди Крафорд (ВИДЕО)

Igor
Позатата манекенка 53-годишната Синди Крафорд витката фигура ја одржува уште од раните деведесети и затоа сега без срам ги објавува фотографиите со совршено стегнатото тело...
Лајфстајл Сцена

Жена која зрачи од сексипил и на 53 години: Синди Крафорд во зелен сатен! (ФОТО)

Igor
Една од најпознатите манекенки на светот се прошета во фустан од зелен сатен, кој ја следеше линијата на нејзиното перфектно тело. Прекрасниот миди фустан има...
Лајфстајл Сцена

Зошто го правиш тоа на твои години? СИНДИ КРАФОРД СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА и стана мета на непријатни коментари (ФОТО)

Igor
Синди Крафорд ја започна својата кариера пред 3 децении и набрзо се стекна со епитетот – најубава жена на светот. Свесна за своите години, но...
Лајфстајл Сцена

Поранешниот супермодел и на 53 години изгледа исто како пред две децении (ВИДЕО)

Igor
Поранешниот супермодел Синди Крафорд се уште изгледа фантастично. Меѓутоа, не е само генетиката заслужна за нејзината витка линија. Таа беше една од ѕвездите на спотот...