11.8 C
Скопје
23:20 - 23 април, 2024

Ознака : загрижија

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Драма во семејството на Синди Крафорд – Видео и фотографии кои го загрижија светот!

Еспресо
Синот на топ моделот Синди Крафорд и бизнисменот Ранди Гербер, наводно, има психички проблеми и одбива да се справи со нив, јавуваат американските медиуми. Присли...