21:07 - 12 јуни, 2024

Ознака : карди

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Како карантинот влијае на познатите: Раперката Карди Би почна да руши се пред себе! (ВИДЕО)

Еспресо
Со Карди Би никогаш не е досадно… Познатата раперка Карди Би (27) објави видео на својот Инстаграм профил на кое покажува како си го скратува...
ЛајфстајлСцена

Пејачка стави силикони за да не се удави (ФОТО)

Igor
Таа ги откажа своите концерти поради компликации со пластичните операции, а сега покажа и како изгледа. На Инстаграм сподели фотографија со која предизвика лавина коментари....