15.8 C
Скопје
07:27 - 22 мај, 2024

Ознака : удави

ЛајфстајлСцена

Пејачка стави силикони за да не се удави (ФОТО)

Igor
Таа ги откажа своите концерти поради компликации со пластичните операции, а сега покажа и како изгледа. На Инстаграм сподели фотографија со која предизвика лавина коментари....