Ознака : удави

Лајфстајл Сцена

Пејачка стави силикони за да не се удави (ФОТО)

Igor
Таа ги откажа своите концерти поради компликации со пластичните операции, а сега покажа и како изгледа. На Инстаграм сподели фотографија со која предизвика лавина коментари....