33.8 C
Скопје
19:18 - 22 јули, 2024

Ознака : 100 милиони

СветСлајдерСцена

ФОТО: Попопуларна и од познатите – Таа е првата личност која успеа да собере 100 милиони следбеници на ТикТок

Еспресо
Ангажманот на социјалните мрежи ја донесе Чарли до првата улога во долгометражниот филм, лансирање на сопствената колекција за шминка, соработка со големите брендови, реклами за...