Перверзно скапо: Кајли и Крис се сликаа во приватниот авион и се пофалија со торби од 280.000 евра (ФОТО)

Кајли (22) и Крис Џенер (63) се едни од најбогатите жени во светот, па сите парчиња кои ги поседуваат модните куќи за нив се со пристапни цени, а за останатиот свет тоа е незамисливо скапо.

Овој пат Кајли и Крис позирале во приватен авион, а во рацете држат торби со потпис на брендот „Хермес“, кои заедно чинат околу 280.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

business meetings.

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Се работи за торби од крокодилска кожа, конкретно за моделот „Himalayan Kelly“.

Инаку, „Хермес“ торбите од линијата на „Himalayan“ се изработуваат од 2015 година, кога е пласиран првиот скапоцен примерок кој се произведува во доста мал број – искучително за своите најдобри клиенти.

Слични објави

Идентични близнаци направиле експеримент со исхраната и добиле неверојатни резултати: Едниот бил веган, а другиот јадел месо!

Еспресо

ЕШЛИ ГРЕЈЕМ ГОРДО РУШИ ПРЕДРАСУДИ, но на новите фотографии се забележува НЕШТО ЧУДНО

Igor

Џеј Ло долго време не прошетала со волку длабоко деколте! Се спушта до папокот, а еден детал ги збуни сите! (ФОТО)

Еспресо

Четири хороскопски знаци кои секогаш претеруваат со трошење пари

Igor

Одлична е: Карантинска нова песна на Сара Мејс (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Септември ќе им донесе пари на овие 3 хороскопски знаци!

Igor

Остави Коментар

19 − четири =

Слични објави

Роналдо и Георгина со фотка после секс!?

Igor

Хари Мата Хари ограбен во Белград: Му украле часовник вреден 15.000 евра!

Еспресо

Перфектно деловно издание на кралицата Летиција: Стајлинг и удобни чевли за кои ќе се зборува (ФОТО)

Igor

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се појави во свилена „пижама“ и ги ОСВОИ СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Igor

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Еспресо

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Igor