Tag : весела

Ви Препорачуваме Жена Женски Печат

Весела Христовска: На македонската жена ѝ недостига повеќе самодоверба, време за себе и да знае да каже „не“

Еспресо
Весела Христовска е чудо од жена. По професија е докторка, медицината е нејзина пасија, ама има и повеќе други страсти кои се, за некого, можеби...
Жена Магазин Стил

Обојте ги тмурните денови: Тренд кој оваа есен ќе ја направи весела! (ФОТО)

Igor
Точките се незаобиколив принт во текот на пролетта и летото, но судејќи според есенските колекции кои веќе можат да се најдат во бутиците, љубовта кон...