25.8 C
Скопје
13:53 - 25 мај, 2024

Ознака : лежерни

Секојдневие

Фризури кои им пркосат на годините (ФОТО)

Igor
Меѓу класичните, тренди, елегантните и лежерните, се најдоа и фризурите кои им пркосат на годините, но и одлично им прилегаат на сите. Иако носат доза...