ВАКВО ЗДОЛНИШТЕ е задолжително за трендсетерките за ова лето

Иако летото асоцира на еднобојни или цветни здолништа, оваа сезона трендот наложува нешто посмели принтови.

Сè повеќе девојки и жени во своите летни комбинации вклучуваат здолниште со леопард-принт, кое ја следи линијата на телото и има максимална должина до колениците.

Лесно се комбинира со еднобојна маичка, балетанки, сандали и едноставна чанта. Ваквото здолниште дозволува да го истакнете и својот кежуал, но и елегантниот стил во текот на летото.

View this post on Instagram

Found by @lodzgurvz in Soho

A post shared by leopardmidiskirt (@leopardmidiskirt) on

Слични објави

Се породи Шехерезад: Омилениот турски актерски пар го доби вториот син

Еспресо

Жена роди бебе во такси, камерата снимила се (видео)

Igor

ПОЧНУВА СЕЗОНАТА НА ЛАВОТ: Периодов ќе им донесе среќа на ОВИЕ хороскопски знаци

Igor

Ќе сакате да го погледнете повеќепати: Најзгодната српска пејачка Милица Павловиќ сними провокативен спот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Овие венчаници ќе бидат хит во 2020 година! (ФОТО)

Слободен Печат

Принцот Вилијам: Извинете, јас и Кејт го шириме коронавирусот!

Еспресо

Остави Коментар

четиринаесет + четиринаесет =

Слични објави

Славниот дизајнер на црвениот тепих прошетал во преголемо одело и ЦРВЕНИ ШТИКЛИ (ФОТО)

Igor

Валентина Сампаио е првиот трансродов модел во угледниот магазин „Sports Illustrated“ (ФОТО)

Еспресо

Киднапирала маж што го запознала на Тиндер и го нападнала

Igor

Не тргна по стапките на мајка ѝ! Погледнете како денес изгледа ќерката на Мадона! (ФОТО)

Igor

Познат рапер сковал план како да ги спои Клои Кардашијан и Бред Пит (ФОТО)

Igor

Дали сте сексуално компатибилни со партнерот? Овие знаци покажуваат дека не сте!

Igor