Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Мадона целосно ја загубила главата во текот на затворањето на World Pride 2019 во Њујорк. Пејачката споделила видео на кое игра со карактеристично мрдање на задникот.

Шеесетгодишната поп икона на Инстаграм сподели видео на кое провокативно игра опкружена со млади мажи. На многумина им било непријатно дури и да ја гледаат.

принтскрин

Во една од снимките Мадона тверка завртена наопаку, стоејќи на рацете додека нозете ги потпрела на ѕид.

Пејачката на себе носела светлуцав фустан и мрежасти чорапи, додека околу вратот имала неколку златни гердани.

Мадона секогаш ги подржувала припадниците на геј заедницата, па ова случување го доживеа како своевидна прослава. Не ни можеше да се контролира во текот на славењето, па многумина коментираа како оваа временска пејачка се однесува како незрела тинејџерка.

 

„СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ВО ЊУЈОРК: Големото јаболко дише во знакот на „Pride” (ГАЛЕРИЈА)

Слични објави

И нема рамна: Беспрекорното издание на Меланија Трамп! (ФОТО)

Igor

Со ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ ја пополнувала празнината: Сопругата на ВИЛ СМИТ отворено за сексуалната зависност (ФОТО)

Igor

Дамите кои уживаат во сексот ви откриваат МАГИЧНА ФОРМУЛА за страсна ноќ

Igor

„Brass Brothers“ ќе ве заразат со нивната прва авторска песна „Време – невреме“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Потресна исповед на вдовицата на Шабан Шаулиќ: Тој за мене е на некој далечен пат, еден ден ќе му се придружам! (ФОТО)

Васко Спасоски

Лепа Брена се присети на почетоците на кариерата со „Слатки грех“ и Саша Поповиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

пет × 4 =

Слични објави

Ќе му подзавидат колегите од естрадата: Огнен Здравковски има хит (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Коментарите се брутални: Српската пејачка дигна невидена бура на Инстаграм со фотографијата на која ДОИ ВОЗРАСЕН МАЖ (ФОТО)

Igor

Маја Беровиќ со жежок тверк порача да се остане дома! (ВИДЕО)

Смрт во темната вода: Страотни детали од животот на Натали Вуд (ФОТО)

Igor

Рита Ора ги разлути фановите со новата колекција: Сакаш публицитет во време на пандемија! (ФОТО)

Еспресо

БИДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ: Ако ОВОЈ производ е со поминат рок, може да предизвика сериозни изгореници

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian