Софија на јахта го покажа задникот, а сите се прашуваат дали постои побезобразно танга-бикини од ова (ФОТО)

Софија Ричи (20) со пријателката Кајли Џенер (21) отпатувала на раскошна дестинација, од каде ги израдувала фановите со секси фотографии од рајските песочни плажи.

Софија ги раздрма социјалните мрежи кога сподели фотографија на која во топлес лежи на плажа, а оваа нејзина секси објава ги израдувала нејзините 4,7 милиони фанови, колку што има на Инстаграм.

20-годишната манекенка позирала така што со рацете ги покрила градите, а на себе имала само долен дел од пинк бикини, кое поради провокативната поза не може да се види целосно.

View this post on Instagram

Another, because why not🧚🏼‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

„На мисија за потемнување”, објаснила кратко Софија, која потоа позирала и во комплетно бикини.

Ќерката на славниот пејач Лајонел Ричи позирала и на јахта, кога своите фанови ги почестила со секси задникот во танга-бикини.

Инаку, Софија и правела друштво на Кајли Џенер во текот на претставувањето на нејзината нова колекција за сончање, “Kylie Skin”. Двете се долгогодишни пријателки, а во последно време уште повеќе се зближиле поради тоа што Софија веќе две години се забавува со Скот Дисик, поранешно момче сестрата на Кајли, Кортни Кардашијан и татко на нејзиното дете.

View this post on Instagram

On a mission to tan 🐠

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

“Софија не е воопшто љубоморна и не се чувствува загрозено”, рекол извор близок до манекенката.

Слични објави

Федерер започна со изградба на лускузниот дом (ФОТО)

Igor

Британските таблоиди си играат мајтап со Дара Бубамара: Пејачката кога ќе види ќе полуди! (ФОТО)

Igor

ТЕШКИ ОБВИНУВАЊА ЗА ЈУТЈУБ-ЅВЕЗДАТА: Лажел дека симнува црна магија, земал многу пари за тоа!

Igor

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Гарнер и Рене Зелвегер на колешките им покажаа што е харизма (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Моментот кога Дуа Липа покриена со албанско знаме ја заигра „ШОТА“ (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + четири =

Слични објави

Роди дете, се разведе од Кајмакоски и стана „бомба“ во вистинска смисла на зборот (ФОТО)

Igor

Хиларија Болдвин го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Еспресо

Принцот Вилијам по посетата на гробот на мајка си завршил во болница – Доживеал паничен напад, па колабирал!

Еспресо

Интервју со младата пејачка Олгица Шапковска: Не е важен изгледот, важно е чувството кое го изразувам преку песната!

Васко Спасоски

Чупавци какви се уште не сте пробале: Со овој додаток се уште поубави! (РЕЦЕПТ)

Igor

СИ ГО СМЕНИЈА ЛИЧНИОТ ОПИС: Дали ќе ги препознаете овие балкански ѕвезди?

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian