33.8 C
Скопје
16:23 - 24 јуни, 2024

Жешкиот танц на Теодора – Танцуваше на хит од Шакира, а потоа брутално го затресе задникот (ВИДЕО)

Теодора Џехверовиќ уште еднаш се најде во центар на вниманието…

Овој пат таа сними неколку видеа каде танцува на разни светски хитови.

Младата пејачка и поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга 1“ заигра провокативно на хитот на Шакира „Hips Don’t Lie”.

Теодора ги покажа своите танцувачки способности, а во еден момент го затресе и задникот.

Како изгледаше сето тоа, погледнете…

View this post on Instagram

TikTok gori? @teodoradzehverovic #teodoradzehverovic

A post shared by Teodora Džehverović (@teodoradzehverovic_fanpage) on

Погледнете уште две видеа во кои танцува Теодора…

View this post on Instagram

Dancing queen? @teodoradzehverovic #teodoradzehverovic #tiktok

A post shared by Teodora Džehverović (@teodoradzehverovic_fanpage) on

Слични објави

Јована Јеремиќ „удри“ по колешката Јоксимовиќ: „Ги понижува другите за себе да се истакне, а нема сериозна диплома“

еспресо

Ива Илинчиќ сведочи против Мика Алексиќ: Српската актерка доби голема поддршка пред судот во Белград

Еспресо

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо
Се вчитува....