Италијанскиот милионер и Инстаграм ѕвезда уште еднаш покажа како се ужива во животот (ВИДЕО)

Сигурно го знаете Џанлука Ваки, ја знаете неговата страст кон танцот, но и кон удирањето на женските задници, нели?

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм. Милионерот кој се забавува на ди-џеј настапите и ужива во објавувањето на снимки на кои фантастично игра со некоја атрактивна дама, овој пат ја „промаши темата“ и налути многумина.

Причина? Не се однесуваше со почит кон девојките со кои играше!

Џанлука објави видео од јахта – повторно игра, тука се и атрактивните девојки, но еден момент е спорен, погодете кој:

Во коментарите многумина го навредија дека не ги почитува припадничките на понежниот пол, но тој само кратко одговори: „Опуштете се, научете да се шегувате“!

Слични објави

Српската естрада со аплауз ги поздрави докторите кои се борат со коронавирусот! (ВИДЕО)

8 трикови за визуелно истенчување на фигурата

Igor

Сопругата на Мило во Њујорк се прошета во голем стил

Igor

Оливија Вајлд била толку пијана што не се сеќавала на освојувањето на Оскар!

Igor

Лејди Гага напиша: „Lokah Samastah Sukhino Bhavantu“ и направи хаос! Еве, што значи тоа! (ФОто)

Igor

Поради оваа ПРЕУБАВА девојка уште утре ќе започнете да учите ерменски песни (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

3 + 18 =

Слични објави

Дневен хороскоп 19.09.2019 четврток

Igor

Камила е убавицата која претендира да ја надмине и Селма Хаек (ФОТО)

Igor

Направете сами домашна паста за заби од чии резултати ќе бидете воодушевени

Igor

МОЖЕТЕ ЛИ БЕЗ ЛЕБ? Еве што ќе се случи ако целосно го исфрлите од исхраната

Igor

Овие хороскопски знаци најмногу изневеруваат!

Igor

Наташа Беквалац на „ремонт“: Пејачката си стави поцврсти гради (ФОТО)

Igor