26.8 C
Скопје
14:24 - 25 мај, 2024

Ознака : туширате

Здрави навики

Се туширате со врела вода? Откако ќе го прочитате ова веднаш ќе престанете!

Igor
Ништо не може да ја замени врелата купка кога надвор е ладно, но доколу толку многу сакате да си угодите, би требало да обрнете внимание...