НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Фара Абрахам се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција, во цветен фустан под кој не носеше гаќички па успеа да покаже и повеќе отколку што требаше.

профимедиа

28-годишната Фара облече цветен фустан со висок шлиц, под кој не носеше долна облека, што сите присутни го забележаа, но тоа неа воопшто не ја загрижи.

профимедиа

Таа една од фотографиите објави и на својот Инстаграм профил.

Во Венеција пристигна во придружба на 10-годишната ќерка Софија, а како си поминуваат можеме да видиме на нејзиниот Инстаграм каде ја следат 2 милиони обожаватели.

профимедиа
профимедиа

Слични објави

Ведрана Рудан: Диетата на Ѓоковиќ е ЕДНА ГОЛЕМА ЛАГА

Igor

Плус сајз блогерка ја КОПИРА СЕКОЈА КОМБИНАЦИЈА на Меган Маркл: Нејзиниот Инстаграм профил е ЧИСТА ИНСПИРАЦИЈА (ФОТО)

Igor

Блек Чајна ја шокираше јавноста кога се појави на Оскарите и сите се прашуваат како успеа да добие покана! (ФОТО)

Еспресо

„Ми фали Груевски како глумец“: Дац и Митевски во „Еден на Еден“ кај Жаре (ВИДЕО)

Igor

Ве боли глава? Погледнете како тверка Настја и се ќе ви помине! (ВИДЕО)

Igor

Принцот Џорџ наполни 7 години: Палатата сподели нова фотографија од славеникот (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

14 − шест =

Слични објави

Ги изненади купувачите во молот! Ќе забележите дека таа носи само танга на себе? (ВИДЕО)

Igor

Принцот Хари со своето заминување најмногу ја повреди оваа личност!

Слободен Печат

Младата Били Ајлиш ќе ја пее насловната нумера за новиот „Џејмс Бонд“: Уште сум во шок!

Еспресо

БИДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ: Ако ОВОЈ производ е со поминат рок, може да предизвика сериозни изгореници

Igor

Кај неа нема „циле-миле“: Кралицата пред сите гости му УДРИЛА ШЛАКАНИЦА на внукот!

Igor

Домот на Пабло Ескобар: Луксузен хотел со бурно минато (ФОТО)

Еспресо