Ознака : кара

Лајфстајл Сцена

НЕ СЕ КРИЈАТ ПОВЕЌЕ: Актерките јавно уживаат во љубовта (ФОТО)

Igor
По долгото криење од јавноста, Ешли Бенсон и Кара Делевињ во последните неколку недели конечно започнаа и отворено да ја покажуваат својата љубов во јавноста....
Ви Препорачуваме Лајфстајл

По една година врска двете убавици својата љубов ја крунисаа со брак (ФОТО)

Igor
По една година врска моделот Кара Делевињ и актеркта Ешли Бенстон во најголема тајност и само пред одбрани пријатели ја крунисаа својата љубов со брак....
Лајфстајл Сцена

Страствениот бакнеж потврди дека се во врска (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Манекенката Кара Делавињ и актерката Ешли Бенсон, ѕвездата од тинејџерската серија „Слатки мали лажливки“, недвосмислено потврдија дека се во врска, за што се шушка веќе...