Страствениот бакнеж потврди дека се во врска (ФОТО+ВИДЕО)

Манекенката Кара Делавињ и актерката Ешли Бенсон, ѕвездата од тинејџерската серија „Слатки мали лажливки“, недвосмислено потврдија дека се во врска, за што се шушка веќе скоро една година.

Кара на социјалната мрежа Инстаграм објави кратко видео во кое страствено се бакнува со својата девојка. Во описот на фотографијата пишува „Pride“ (гордост). Таа освен што потврди дека се во врска, го одбележа и месецот на LGBT со препознатливите бои и знакот.

Ниту Ешли Бенсон не остана нема, па на ова видео одговори со емотикон срценце и дополнително ја потврди врската.

View this post on Instagram

#PRIDE 🌈❤️😍🌈❤️😍 @ashleybenson

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

За нивната врска медиумите започнаа да пишуваат уште во есен минатата година, но манекенката и актерката не сакаа ништо да коментираат.

Оттогаш често заедно се појавуваат во јавност.

Embed from Getty Images

Слични објави

Се породи славната русокоса и му даде необично име на својот син 

Igor

За инспирација и за одважност: Ова е најубавата боја за коса на сезоната, и Клеопатра ја обожавала (ФОТО)

Igor

Селма Бајрами „настегана“ во латекс, облини на сите страни! (ФОТО)

Igor

Старлетата Ава за претседател на Хрватска! (ФОТО)

Igor

Пее, растура, а кога ќе видите како изгледа… Љупка Арсовска е нова пејачка на естрадата за која допрва ќе слушнете сите (ВИДЕО)

Igor

Кралицата Летиција знае како да биде во центарот на вниманието (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дванаесет + деветнаесет =

Слични објави

Ова мора да го видите: Лизо го однесе трендот на МИНИЈАТУРНИ ТАШНИЧКИ на сосема ново ниво (ФОТО)

Igor

Познати се новите датуми за Евросонг! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Видео хороскоп 16 јули 2019, вторник

Igor

Зошто го правиш тоа на твои години? СИНДИ КРАФОРД СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА и стана мета на непријатни коментари (ФОТО)

Igor

Срамен детал на гробот на Шабан Шаулиќ на едногодишниот помен (ФОТО)

Васко Спасоски

Мадона има антитела на коронавирус: Ќе одам да вдишам воздух со ковид-19

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian