Tag : бакнеж

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хајди Клум и сопругот се бакнуваат преку стакло во страв од коронавирус: Не се чувствуваме добро, мораме да се однесуваме посовесно! (ВИДЕО)

Еспресо
Германската манекенка Хајди Клум уште вчера објави дека се сомнева дека е заразена со коронавирус, бидејќи истакна оти не се чувствува добро, за потоа да...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Селин Дион ја отвори душата: Никогаш во животот не сум бакнала друг човек! (ВИДЕО)

Еспресо
Никогаш во животот не сум бакнала друг човек, вака го почнува своето сеќавање на љубовта единствената Селин Дион (51). Пејачката имала само 12 години кога...
Живот

Мажот ја бакнал на погрешен начин, а таа му го одгризала јазикот!

Еспресо
Маж од Детроит задравува во болница откако жената која што ја бакнал, му го одгризала јазикот, изјавиле од судот во Макомб. 52-годишната Јоулете Ведгеворт и...
Живот

ШОК ВО ЕМИСИЈА ВО ЖИВО: Актер со страстен бакнеж изненади новинарка! (ВИДЕО)

Еспресо
Грчкиот актер Павлос Евангелопулос, кој толкувал улоги на некои од најголемите заводници во грчките филмови во текот на осумдесеттите години, бакнал новинарка среде интервју во...
Лајфстајл Сцена

Порно актерот проговори за врската со Меган Марк и за тоа зошто го ОТКАЧИЛА веднаш по првиот бакнеж (ФОТО)

Igor
Манекенот и некогашен порно актер, Сајмон Рекс, тврди дека некое време бил заедно со војвотката од Сасекс, Меган Маркл. Рекс неодана во некое интервју изјавил...
Лајфстајл Сцена

Ова никој не го очекуваше: Марија Шерифовиќ го грабна за врат и го бакна во уста (ВИДЕО)

Igor
Познатиот српски композитор Саша Николиќ вчера во Белград отвори ново музичко студио, а со оглед на тоа дека една од неговите најблиски соработнички е пејачката...
Лајфстајл Сцена

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Камила Кабело и пејачот Шон Мендес покажаа како се бакнуваат, а тоа го изведоа на прилично бизарен начин, лижејќи го лицето еден на друг...
Лајфстајл Сцена

РУСКА ВОДИТЕЛКА ТВРДИ: Кејти Пери пијана ме прогонуваше, едвај се одбранив!

Igor
Обвинувањата за насилство од страна на Кејти Пери не престануваат. Откако нејзиниот пријател Џош Клос ја обвини дека го презентирала неговото голо тело пред пријателите,...
Лајфстајл Сцена

ПАДНА БАКНЕЖ: Актерот и неговиот сопруг на луксузна јахта на Сен Тропе (ФОТО)

Igor
Американскиот актер Нил Патрик Харис, кого го паметиме како Барни од „How I Met Your Mother“, ужива во семејниот одмор на Сен Тропе. Тој летните...
Лајфстајл Сцена

Членови на Рамштајн се бакнаа на сцена во знак на протест против руските ЛГБТ закони (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Двајца членови од германскиот бенд Рамштајн се бакнаа на сцена на концерт, во знак на протест против руската анти-ЛГБТ „пропаганда“, односно законот кој е на...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian