17.8 C
Скопје
05:48 - 20 мај, 2024

Ознака : тврдат

Секојдневие

Чај за кој тврдат дека најбрзо ја поправа крвната слика – Консумирајте го секој ден!

Еспресо
Омалаксани сте, имате несвестици, брзо се заморувате, страдате од чести главоболки? Овие симптоми упатуваат на слабокрвност. Ако тоа е случај кај вас, повикајте ја природата...
Лајфстајл

Нов тренд во водењето љубов: Паровите тврдат дека во текот на односот вака повеќе уживаат

Igor
Често можете да видите како луѓето користат блутут слушалки во текот на возењето, прошетките или во теретана, но овој нов тренд може да ве замисли...
Здравје

Комбинација за која тврдат дека спасува животи

Igor
За тоа како комбинацијата од сода бикарбоната и лимонот можат да имаат голема корист за телото постојат огромен број истражувања кои го потврдуваат тоа. Многумина...