12.8 C
Скопје
21:47 - 23 април, 2024

Ознака : животи

Здравје

Комбинација за која тврдат дека спасува животи

Igor
За тоа како комбинацијата од сода бикарбоната и лимонот можат да имаат голема корист за телото постојат огромен број истражувања кои го потврдуваат тоа. Многумина...