Tag : алек болдвин

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Алек Болдвин ја одбрани својата сопруга и жестоко им се спротивстави на хејтерите

Еспресо
Алек Болдвин продолжи да ја брани својата сопруга Хиларија откако многумина ја нападнаа поради наводното лажирање на нагласокот и потеклото. 62-годишниот актер објави цитат од...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хиларија Болдвин го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Еспресо
Сопругата на холивудскиот актер Алек Болдвин неодамна на Инстаграм се пофали со видео во кое се слуша отчукувањето на срцето на бебето, со што соопшти...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Уште едно бебе на пат: Алек Болдвин и сопругата го очекуваат петтото дете! (ФОТО)

Еспресо
Славниот актер Алек Болдвин на 62 години го очекува петтото дете со сопругата Хилари. Инструкторката по јога, Хилари, пред четири месеци имаше една неуспешна бременост,...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Алек и Хиларија Болдвин уште еднаш докажаа дека трагедиите не им можат ништо!

Еспресо
Славниот актер Алек Болдвин во минатото беше разочаран од жените и тврдеше дека припаѓа на клубот на мажи кои тешко го профаќаат стареењето и сфаќаат...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ќерката на Алек Болдвин со ПЕРВЕРЗНИ слики на социјалните мрежи повторно го лути својот татко! (ФОТО)

Еспресо
Ајрленд Болдвин (24), ќерка на актерот Алек Болдвин (61) и Ким Бесинџер (66), на социјалните мрежи често објавува фотографии со кои мами воздишки кај посилниот...
Лајфстајл Сцена

Сопругата на Алек Болдвин имаше втор абортус за седум месеци, семејството во тага! (ВИДЕО)

Igor
Сопругата на познатиот холивудски актер Алек Болдвин (61), Хилариа (35) на социјалните мрежи објави тажна вест. Таа била на редовен гинеколошки преглед и дознала дека...
Лајфстајл Сцена

Ноќна мора на секој татко: Алек Болдвин не е воодушевен од тангата на ќерка му (ФОТО)

Igor
Ирленд Болдвин на Инстаграм објавила фотографија во танга, а нејзиниот татко не бил премногу импресиониран од она што го видел. Ирленд е 23-годишна манекенка, ќерка...
Лајфстајл Сцена

НЕМАШЕ СРЦЕВА АКТИВНОСТ: Алек Болдвин и сопругата го изгубија петтото дете

Igor
Иларија Болдвин на својот профил на Инстаграм редовно ги известуваше следбениците како тече нејзината петта бременост. Неодамна таа објави емотивна исповед дека чувствува како го...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian