24.8 C
Скопје
12:56 - 14 април, 2024

Ознака : алек болдвин

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Адвокатите на Алек Болдвин бараат да се отфрлат обвиненијата за убиство од небрежност против него

еспресо
Адвокатите на познатиот американски актер Алек Болдвин побараа од судот да се откаже од обвинението за убиство од небрежност против него. Сметаат дека обвинителите го...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Не смее да пие алкохол и други строги ограничувања: Алек Болдвин се изјасни за невин за пукањето во „Раст“

Еспресо
Како последица на фаталното пукање во „Раст“ во 2021 година, Алек Болдвин се наоѓа себеси заплеткан во правна мрежа, живее со строги ограничувања поради потенцијални...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Алек Болдвин по четврти пат ја стави на продажба својата палата, овојпат самиот ја покажа на видео

Еспресо
Болдвин го купил домот во стил на фарма во 1990-тите. За тоа време направил некои измени на имотот, довршувајќи го и проширувајќи го. 65-годишниот американски...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Алек Болдвин со бастун по операцијата на колк: Ужасните болки ги прекривал со апчиња

Еспресо
Папараците успеаја да го снимат американскиот актер Алек Болдвин на улиците на Њујорк. Тој одеше со бастун по операција за замена на колк, пишува TMZ....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Алек доби нов колк“: Сопругата на Болдвин откри дека актерот бил на операција

Еспресо
Американскиот актер, комичар и продуцент, Алек Болдвин, беше подложен на операција за замена на колкот.   Pogledajte ovu objavu na Instagramu.   Objavu dijeli Hilaria...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Алек Болдвин се прошета гордо на црвениот тепих, фановите бесни: „Ти треба да лежиш во затвор, а не да се перчиш!“

Еспресо
Американскиот актер Алек Болдвин првпат се појави во јавноста по отфрлањето на обвиненијата за убиство од небрежност. Тој присуствуваше на гала настанот одржан во Американскиот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Зошто Алек Болдвин е ослободен од сите обвиненија за убиство на камерманката: Еве ги деталите

Еспресо
Според американските медиуми, пиштолот употребен во фаталното пукање на снимањето на филмот „Рѓа“ бил толку неисправен што можел да испука без никаков притисок. Обвинителството официјално...
СветСлајдерСцена

Нови проблеми за Алек Болдвин: Тужен од членовите на филмската екипа „Раст“ за посттрауматско стресно растројство!

М.П
Тројца членови од филмската екипа „Раст“ изјавија дека фаталното пукање во 2021 година на кинематограферот Халина Хачинс им нанело и физичка и психолошка штета. Додека...
СветСлајдерСцена

Алек Болдвин се изјасни за невин за убиството на Халина Хачинс

Еспресо
Холивудската ѕвезда, актерот Алек Болдвин, се изјасни за невин за убиство од небрежност. Актерот практично денес требаше да се појави пред судијата, но рочиштето сега...
СветСлајдерСцена

Пресврт во случајот на Алек Болдвин: Глумецот може да избегне затвор за убиството на Халина Хачинс , „пиштолот бил случајно испуштен“

Еспресо
Во последните неколку часа се случи нов неочекуван пресврт во случајот со убиството на Халина Хачинс. Кинематограферката починала како последица на случајно испуштање на пиштол...