Ознака : ким бесинџер

Лајфстајл Сцена

Ноќна мора на секој татко: Алек Болдвин не е воодушевен од тангата на ќерка му (ФОТО)

Igor
Ирленд Болдвин на Инстаграм објавила фотографија во танга, а нејзиниот татко не бил премногу импресиониран од она што го видел. Ирленд е 23-годишна манекенка, ќерка...