25.8 C
Скопје
09:54 - 24 јуни, 2024

Ознака : ким бесинџер

СветСлајдерСцена

Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер открива: Родителите веќе не ми даваат пари, имам сопствен бизнис

Еспресо
Манекенката Ајрленд Болдвин ги отфрли гласините дека нејзините познати родители Алек Болдвин и Ким Бесинџер сè уште ја финансираат бидејќи им откри на своите следбеници...
СветСлајдерСцена

Ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин отворено призна низ што поминувала: Гладував, пиев и се уништував

Еспресо
Американската манекенка Ајрланд Болдвин проговори за зависностите со кои се борела. Таа минувала низ вистинска животна драма додека се борела со алкохолот и дрогата. Манекенката...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСветСлајдерСцена

Што значи нарушувањето на Ким Бесинџер, агорафобија? Не е само страв од отворен простор, туку многу посложена состојба; психолозите објаснуваат

Еспресо
Една од најубавите холивудски глумици,  Ким Бесинџер (68) неодамна отворено проговори за нарушувањето со кое веќе подолг период се бори, агорафобијата, пореметување поради кое во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

КИМ БЕСИНЏЕР за АЛЕК БОЛДВИН: „Не можеше емоционално и ментално да се справи со проблемите!“

Еспресо
Сексапилната глумица Ким Бесинџер рече дека поранешниот сопруг Алек Болдвин не бил отсекогаш „емоционално и ментално достапен“ да се справи со сериозните проблеми меѓу кои...
Сцена

Фризерот на Ким Бесинџер изгледа не бил на ниво на задачата (ФОТО)

Igor
Ким Бесинџер како Бонд девојка ги освои срцата на гледачите, но и на бројни познати мажи меѓу кои и Ричард Гир, Принц, Џон Питерс… Сите...
ЛајфстајлСцена

Ноќна мора на секој татко: Алек Болдвин не е воодушевен од тангата на ќерка му (ФОТО)

Igor
Ирленд Болдвин на Инстаграм објавила фотографија во танга, а нејзиниот татко не бил премногу импресиониран од она што го видел. Ирленд е 23-годишна манекенка, ќерка...