10.8 C
Скопје
04:54 - 23 мај, 2024

Ознака : том хенкс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Том Хенкс ги загуби нервите на црвениот тепих во Кан: Легендарниот глумец „вриеше“ и викаше

Еспресо
Американскиот актер Том Хенкс (66) учествуваше во помал инцидент во вторникот пред премиерата на неговиот нов филм на фестивалот во Кан. Хенкс бил на црвениот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Хенкс посакува да глуми и по неговата смрт со помош на вештачка интелигенција

Еспресо
Актерот Том Хенкс верува дека би можел да продолжи да се појавува во новите филмови откако ќе почине, благодарение на вештачката интелигенција. Хенкс за последната...
Ви ПрепорачувамеСветСветСлајдерСцена

(Видео) Најновиот филм на Том Хенкс е хит на Нетфликс

Еспресо
Филмот со Том Хенкс од 2022 година – „Човекот по име Ото“ (A Man Called Otto), во мигов е број 1 на стрим-платформата Нетфликс во...
СветСлајдерСцена

Иако е во Холивуд повеќе од 30 години, Том Хенкс не е баш одушевен од својата работа: „Само 4 филмови ги сметам за добри“

Еспресо
По повеќе од 30 години поминати во Холивуд, Том Хенкс во едно неодамнешно интервју изјави дека во својот опус има четири филма кои ги смета...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Хенкс замалку не ги натепал фановите: „Веднаш тргнете се!“ – врескал на улица во Менхетен

Еспресо
„Веднаш повлечете се“ – врисокот на Том Хенкс гласно одекнува низ улиците на Менхетен: американската ѕвезда (65) се испокарала со некои обожаватели пред ресторан во...
СветСлајдерСцена

Том Хенкс без влакна на јазикот откри што навистина мисли за „Кодот на Да Винчи“

Еспресо
Во новото интервју за престижниот Њујорк Тајмс, Хенкс без влакна на јазикот зборуваше за неговиот актерски ангажман во филмската трилогија „Кодот на Да Винчи“ заснована...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Том Хенкс ја продава „пегличката“, цената е повисока од што очекувате

Еспресо
Актерот Том Хенкс одлучи да го продаде неговиот „фиат 126п“, автомобил познат како „пегличка“, а целиот приход што ќе го собере ќе го донира во...
СветСлајдерСцена

ВИСТИНСКИ БОРЦИ: Ѕвезди кои прозбореа за деталите за нивната битка со дијабетесот

И. Т.
Дијабетесот е хронична болест која се карактеризира со покачено ниво на гликоза во крвта. Поголемиот дел од храната што ја јадеме се претвора во гликоза...
Ви препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ТОМ ХЕНКС – СУДБИНСКИ ГОСТИН: Актерот изненадил пар на нивната свадба

М. Г.
Дициембре и Ташија Фарис ја правеа венчавката на плажа во Санта Моника за време на викендот. На настанот присуствуваа нивните семејства и едно-годишниот син, а...
Ви ПрепорачувамеНарод гледаСлајдер

СИНОТ НА ТОМ ХЕНКС, АНТИВАКСЕР, ПОТПАЛУВА: „Има повеќе докази за постоење на НЛО отколку за безбедноста на вакцините” (ВИДЕО)

jasmina.kantardzieva
Чет Хенкс, синот на познатиот глумец Том Хенкс, без сомнение, е антиваксер и отворено си го кажа својот став против вакцините против Ковид-19 во видео...