Ознака : селма хајек

Свет Слајдер Сцена

За малку не починала: Популарната актерка го победи коронавирусот, но состојбата и била крајно сериозна!

ЕСПРЕСО
Популарната холивудска актерка Селма Хајек откри дека за малку не починала од коронавирусот и дека „доктоите ја молеле да престојува во болница бидејќи состојбата и...
Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Познатата Селма Хајек и во шестата деценија позира во бикини!

Васко Спасоски
И во средината на шестата деценија од својот од животот, мексиканската актерка Селма Хајек има што да им покаже на своите обожаватели. Имено, во оваа...
Секојдневие

Селма Хајек го сретнала својот принц кога најмалку очекувала

Еспресо
Дури и најубавите жени, како што е Селма Хајек, имаат проблеми да ја пронајдат сродната душа. Како што вели самата, таа правела многу погрешни избори...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Гори Инстаграм: Многумина се прашуваат дали Љупка Митрова на оваа фотографија носи долна облека? (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати модни блогерки, Љупка Митрова секогаш знае како да ја разгори фантазијата на нејзините машки фанови кои ги има во доста голем...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

„Злодело е да се покриваат овие гради“: Деколтето на Селма Хајек (53) го сруши интернетот (ФОТО)

Васко Спасоски
Селма Хајек (53) блесна на црвениот килим по повод доделувањето на 77 по ред „Златен глобус“, а поради деколтето кое го прошета, таа стана вирална...
Uncategorized

Селма Хајек воодушевена од Анџелина Џоли, сподели заедничка фотографија (ФОТО)

Слободен Печат
Тие тројца глумат во новиот филм за суперјунаците од продукцијата на Марвел „The Eternals“, чија премиера е закажана за ноември 2020 година. Селма Хајек е...