23.8 C
Скопје
14:14 - 30 мај, 2024

Ознака : вештачка интелигенција

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Хенкс посакува да глуми и по неговата смрт со помош на вештачка интелигенција

Еспресо
Актерот Том Хенкс верува дека би можел да продолжи да се појавува во новите филмови откако ќе почине, благодарение на вештачката интелигенција. Хенкс за последната...