11.8 C
Скопје
00:39 - 15 април, 2024

Ознака : венавка

Ви препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ТОМ ХЕНКС – СУДБИНСКИ ГОСТИН: Актерот изненадил пар на нивната свадба

М. Г.
Дициембре и Ташија Фарис ја правеа венчавката на плажа во Санта Моника за време на викендот. На настанот присуствуваа нивните семејства и едно-годишниот син, а...