18.8 C
Скопје
21:06 - 15 април, 2024

Ознака : ослабен

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Најзгодниот турски актер го урна Инстаграм со новиот изглед: „Ќе продолжам до совршенство“

Еспресо
Џан Јаман објави нова фотографија на Инстаграм и откри дека ослабел 10 килограми за еден месец. „Како ослабев 10 килограми за 30 дена? Откако завршив...