24.8 C
Скопје
09:23 - 24 јуни, 2024

Ознака : џан јаман

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Најзгодниот турски актер го урна Инстаграм со новиот изглед: „Ќе продолжам до совршенство“

Еспресо
Џан Јаман објави нова фотографија на Инстаграм и откри дека ослабел 10 килограми за еден месец. „Како ослабев 10 килограми за 30 дена? Откако завршив...
СветСлајдерСцена

ДЕВОЈКИТЕ КУБАТ КОСИ: Џан Јаман пристигна во Венеција, но некој инсинуира дека …

Еспресо
Најпознатиот турски заводник, за кого велат дека има македонско потекло по баба, Џан Јаман  пристигна во Венеција, каде што е во тек Филмскиот фестивал, и...
БалканСлајдерСцена

ВИДЕО+ФОТО | Турскиот актер Џан Јаман ги „полуде“ Србинките

И. Т.
Турскиот актер Џан Јаман  е добро познат на македонската публика од серијата „Романтичарот“, посебно е популарен кај понежниот пол. Иако серијата веќе не се емитува,...