20.8 C
Скопје
07:03 - 13 јуни, 2024

Ознака : Кјара Ферањи

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Еве го значењето на бесрамниот фустан на Кјара Ферањи на Сан Ремо: „Кој е без грев, нека го фрли првиот камен!“

Еспресо
Убавата модна инфлуенсерка Кјара Ферањи беше една од ѕвездите на фестивалот Сан Ремо, на вчерашната вечер. Првиот пат на бината излезе со фустан од Диор,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) На европските жештини угол се соблече Кјара Ферањи; „Прекрасно тело“ – призна супермоделката Хајди Клум

Еспресо
Кјара Ферањи без облека. Познатата италијанска инфлуенсерка со светска слава и најплатена европска модна блогерка објави нејзина топлес фотографија на Инстаграм, со два емотикони во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Славниот рапер Федез се соочува со тешка болест: „ТЕ САКАМЕ ПОВЕЌЕ ОД КОГА БИЛО, наскоро ќе бидеш добро“ – напиша сопругата Кјара Ферањи

еспресо
„Те сакаме повеќе од кога било, наскоро ќе бидеш добро“, напиша инфлуенсерката Кјара Ферањи на Инстаграм постирајќи семејна фотографија, откако нејзиниот сопруг во солзи објави...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) СЛАВНАТА ИТАЛИЈАНКА „УКРАДЕ“ ИНСПИРАЦИЈА ОД НАША КАРОЛИНА: А креаторот Ношпал е 19 години пред времето

М.Р.
Се сеќавате на евровизискиот настап на Каролина Гочева во 2020 година во Талин, Естонија? Веруваме дека стиховите на песната „Од нас зависи“ сè уште ги...
СветСлајдерСцена

ЛУДИ ФАНОВИ, БАРААТ ДА КУПАТ НА РАТИ: Кјара Ферањи лансира колекција училишни ранци, еве ја цената!

jasmina.kantardzieva
Кјара Ферањи Федез лансира линијата училишни ранци, неверојатните обожаватели прашуваат: „Се плаќа на рати …?!“. Раперот Федез и модната инслуенсерка Кјара Ферањи одморот го поминуваат...
СветСлајдерСцена

Кјара Ферањи со серија фотки го исмејува сопругот, ПРЕДМЕТ ЗА ПОТСМЕВ – НЕГОВАТА ВИСИНА

jasmina.kantardzieva
Една од најславните модни блогерки, Италијанката Кјара Ферањи и популарниот рапер Федез го поминуваат одмор во Порто Черво со децата Леоне, 3 години и Виторија,...
СветСлајдерСцена

Таа е најмоќната инфлуенсерка (33) во светот и носи чанта од 432.000 долари!

Васко Спасоски
Италијанката Кјара Ферањи (33) е највлијателната блогерка во светот. Оваа убавица која е исто така и модна дизајнерка и ТВ лице, фотографирана е во Мајами...