14.8 C
Скопје
10:36 - 2 јуни, 2023

Ознака : сирења

Дестинации и Дегустации Храна

Супер идеја за денешниот ручек – Потпечени тиквички со неколку вида сирење

Еспресо
Мала промена во вашето секојдневие – сигурни сме дека одамна не сте подготвиле ваков ручек… Состојки: 200 грама рикота сирење 100 грама рендан пармезан 1...