25.8 C
Скопје
09:46 - 24 јуни, 2024

Ознака : добија

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Анита Митровска
Плус сајз моделот Ешли Грем и нејзиниот сопруг, режисерот Џастин Ервин во саботата добија син. Два дена уживаа со бебето во тајност, а потоа среќната...
ЛајфстајлСцена

Македонското жири во финалето од „Ѕвездите на гранд“: Кои македонски кандидати добија поени од него?

Igor
Изборот на Саша Поповиќ за македонското жири беа македонските пејачки Елена Ристеска, Тамара Тодевска и Калиопи кои се вклучија во живо и ги доделија своите...
ЛајфстајлСцена

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor
Неодамна се преселија надвор од Лондон, но сега и овде ќе можат да се чувствуваат како во свој дом. Принцот Хари и Меган Маркл неодамна...