27.8 C
Скопје
10:07 - 13 јуни, 2024

Ознака : кандидати

ЛајфстајлСцена

Македонското жири во финалето од „Ѕвездите на гранд“: Кои македонски кандидати добија поени од него?

Igor
Изборот на Саша Поповиќ за македонското жири беа македонските пејачки Елена Ристеска, Тамара Тодевска и Калиопи кои се вклучија во живо и ги доделија своите...