Ознака : иселија

Свет Слајдер Сцена

Не издржаа долго – Бремената принцеза Евгенија и нејзиниот сопруг се иселија од резиденцијата на принцот Хари и Меган Маркл

Еспресо
Внуката на кралицата Елизабета изгледа не сака повеќе да живее во поранешниот дом на војводата и војвотката од Сасекс… Бремената принцеза Евгенија, внуката на британската...