Tag : холивудски

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Еден од омилените тајни агенти си пронајде нова професија (ФОТО)

Еспресо
Пирс Броснан е еден од омилените холивудски заводници и актери кои го играа ликот на Џејмс Бонд. Тој веќе 19 години и е верен на...
Лајфстајл Сцена

Драстични промени кај омилените холивудски ѕвезди: Еве како изгледале на 20 години (ФОТО)

Igor
Никој не може да го избегне влијанието на времето, бидејќи времето влијае на сите околу нас, а и на нас самите. Како што времето е...
Лајфстајл Сцена

Одмор од соништата: НАЈПЛАТЕНИОТ холивудски актер со семејството во Италија (ФОТО)

Igor
Италијанската јужна обала се смета за идеално летувалиште за славните и богатите, а тоа не не чуди, бидејќи речиси сите тие ја избираат токму оваа...
Сцена Убавина

Вежби за холивудски изглед – следете ја Трејси Андерсон (ВИДЕО)

Igor
Доколку сакате вашето тело да изгледа како на холивудските ѕвезди следете ги добро познатите совети од Трејси Андерсон, најбараниот фитнес инструктор помеѓу славните. Оваа позната...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian