Ознака : следете

Здрави навики

Вежби за холивудски изглед – следете ја Трејси Андерсон (ВИДЕО)

Igor
Доколку сакате вашето тело да изгледа како на холивудските ѕвезди следете ги добро познатите совети од Трејси Андерсон, најбараниот фитнес инструктор помеѓу славните. Оваа позната...