Одмор од соништата: НАЈПЛАТЕНИОТ холивудски актер со семејството во Италија (ФОТО)

Италијанската јужна обала се смета за идеално летувалиште за славните и богатите, а тоа не не чуди, бидејќи речиси сите тие ја избираат токму оваа локација за летниот годишен одмор.

Тоа го направи и најплатениот холивудски актер Мет Демон. Заедно со своето семејство отиде на одмор во италијанското одморалиште Портофино.

Актерот повеќето од времето го поминува на луксузната повеќеметарска јахта со децата, сопругата Лусиана како и со семејните пријатели.

Сончевите денови му се резервирани за радости на морето во кои најмногу се веселат неговите ќерки Алексиа, Исабела Џиа и Стела, додека вечерните часови актерот ги поминува со сопругата, со која оди на романтични вечери.

 

Слични објави

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Васко Спасоски

Истрагата против Жерар Депардје се повторува поради наводното силување на девојка скоро 50 години помлада од него

Васко Спасоски

Најпопуларниот појадок е опасен по здравјето!

Igor

Влезе во шестата деценија, треба да се смири: Фановите на Моника Белучи со поделено мислење за нејзиниот провокативен стајлинг (ФОТО)

Васко Спасоски

Владо Георгиев со маска влезе во супермаркет, па ги „подбра“ сите што се смеат на коронавирусот!

Васко Спасоски

ИМА 15 МИЛИОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ИНСТАГРАМ: Рита Ора покажа нешто повеќе… (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

12 + Осумнаесет =

Слични објави

Емина Јаховиќ ја најави новата песна со промена на имиџот: Веќе не е бринета!

Еспресо

Манекенката Дејана ја заскокотка фантазијата на мажите (ФОТО)

Igor

Познато е каде ќе се снима спотот за дуетската песна на Дино Мерлин и Сенидах!

Васко Спасоски

НОВ СИНГЛ на талентираната Александра Јанева (ВИДЕО)

Igor

Градот на анархијата и мирот: Во Ауровил нема политика, закони, ниту религија… (ФОТО)

Еспресо

Бијонсе со една објава докажа зошто е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian