Ознака : изгледале

Лајфстајл Сцена

Драстични промени кај омилените холивудски ѕвезди: Еве како изгледале на 20 години (ФОТО)

Igor
Никој не може да го избегне влијанието на времето, бидејќи времето влијае на сите околу нас, а и на нас самите. Како што времето е...