23.8 C
Скопје
15:24 - 28 мај, 2024

Ознака : моментално

Секојдневие

Ова е моментално најпопуларното видео на интернет: Еве зошто! (ВИДЕО)

Еспресо
„Само биди дама!“ Колку пати сте ја слушнале оваа реченица? „Биди дама велат. Здолништето ти е прекратко. Деколтето ти е предлабоко. Пантолоните ти се претесни....
Секојдневие

Проверена модна формула: Џенифер Лопез знае како моментално се носи најпопуларниот тренд! (ФОТО)

Еспресо
Монохроматскиот стил е многу популарен оваа сезона, а тоа го знае и Џенифер Лопез. За прошетка на улиците низ Њујорк таа избра удобна, но воедно...
Здравје

Енергетски микс кој моментално го елиминира заморот!

Igor
Пробајте го овој сосема природен енергетски микс и елиминирајте го заморот. Покрај тоа што е здрав избор на природен шеќер, сувото грозје обезбедува и витамин...
Здрави навики

Исчистете ги запушените пори на скалпот и моментално забрзајте го растот на косата (РЕЦЕПТ)

Igor
Речиси секоја жена има утрински и вечерен ритуал за чистење на лицето, но колку од нас некогаш се сетиле да ја исчистат кожата на главата?...